Ottomar hörl skulptur

Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur
Ottomar hörl skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Raven" skulptur föreställande en korp signerad Hörl, osignatur, guldfärgad plast, höjd ca 38 cm

Minimalt slitage

750076

2020-03-20