Byrå rokoko
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med olika träslag bl.a. alm, beslag i mässing, bukig form, inläggningar av friser och fält, parkettläggning, höjd ca 80, 118x54 cm
Smärre fanerbortfall / lagningar, nyckel saknas, senare lås
750082
2020-03-18