Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med olika träslag bl.a. alm, beslag i mässing, bukig form, inläggningar av friser och fält, parkettläggning, höjd ca 80, 118x54 cm

Smärre fanerbortfall / lagningar, nyckel saknas, senare lås

750082

2020-03-18