His Masters Voice resegrammofon
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, svart fodral, förkromade detaljer, inkl. ca 70 skivor samt 1 låda med "Hermods Tyska Språkskivor", lådans höjd ca 15, 28,5x 41,5 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
750083
2020-03-19