Anthonis van Dyck hans krets teckning 1600-tal
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FLAMLÄNDSK KONSTNÄR, kretsen kring ANTHONIS VAN DYCK, (1600-tal): Porträtt föreställande Adam de Coster, kol- och färgkrita på papper fäst på papper, otydlig vattenstämpel, 17,5x14,5 cm
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet
papper fäst på papper
750084
2020-04-05