Anthonis van Dyck hans krets teckning 1600-tal

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FLAMLÄNDSK KONSTNÄR, kretsen kring ANTHONIS VAN DYCK, (1600-tal): Porträtt föreställande Adam de Coster, kol- och färgkrita på papper fäst på papper, otydlig vattenstämpel, 17,5x14,5 cm

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet

papper fäst på papper

750084

2020-04-05