Folke Arström shaker

Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker, nysilver och bakelit, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, stämpelmärkta GAB ALP, höjd ca 22 cm

Kuntoraportti

Slitage

750091

Päivämäärä:

2020-03-19