Folke Arström shaker
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker, nysilver och bakelit, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, stämpelmärkta GAB ALP, höjd ca 22 cm
Kuntoraportti
Slitage
750091
Päivämäärä:
2020-03-19