Hans Agne Jakobsson Fata Morgana
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Fata Morgana", Hans Agne Jakobsson AB för Markaryd, vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter 80 cm
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
750107
2020-03-19