Hans Agne Jakobsson Fata Morgana

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Fata Morgana", Hans Agne Jakobsson AB för Markaryd, vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter 80 cm

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

750107

2020-03-19