Maskin för papiljotter

Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter
Maskin för papiljotter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MASKIN för papiljotter, 1930/40-tal, märkt "Wella", metall, porslin, höjd ca 25, längd 52 cm

Funktione garanteras ej, slitage

750153

2020-03-19