Lavoar med stenskiva omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LAVOAR, 1900-talets första hälft, med stenskiva i marmor, stomme i furu, låda i sarg, skåpdel nedtill, höjd ca 70, 75x50 cm

Ej komplett (uppsats till lavoaren saknas), kompletterad, spår från trämask, smärre fuktskadad, avslag, slitage

750163

2020-03-17