Olja på duk tillskriven Carl Johan Fahlcrantz

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861), tillskriven, Bergslandskap med bro över vattenfall, olja på duk, 45x35 cm

krackeleringar

750203

2020-04-05