Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska provisnarbeten, 1700-talets slut, s k svenska modellen, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, reoverade, senare bemålning, förstärkningar, färgbortfall, sprickor

750212

2020-03-17