Skåp 1960-tal

Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, teak, underrede i bok, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 135, 152x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

750229

2020-03-16