Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, teak, underrede i bok, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 135, 152x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, smärre ytskador
750229
2020-03-16