Cartier Tank damarmbandsur

Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, damur, Tank, Must De Cartier, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 212207, originalläderband med spänne i gulddoublé, 20,5x22 mm

750235

2020-03-17