Bruno Mathsson slagbord "Maria Flap"
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, 1968, benställning i massiv ek, skivor fanerade med bok, brännstämplat, bredd 110 cm, total längd 280 cm, höjd 72 cm.
Bruksslitage, repor, stötmärken, skivorna vitkalkade.
750245
2020-03-22