Väggvitrinskåp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGVITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllt med polerat guld och slagmetall samt lackerat med målad dekor och pastellage, krönet med urna och lagerfestonger, inredning med tre fasta hyllor, nyckel medföljer, höjd 92, 60 x 17 cm

Renoverat, senare lås

750262

2020-03-20