Skrivbord England
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORD, engelsk militärmodell, fanerat i idegran, 2 hurtsar med lådor, skivan med skinninläggning, mässingsdetaljer, brickmärkt Abbeycraft of England, 1970-/80-tal, höjd ca 75, 120 x 60 cm
Bruksslitage
750284
2020-03-16