Hans Agne Jakobsson takaramtur Markaryd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-tal, stomme i mässing med sex ljusarmar, höjd ca 155, diameter 70 cm

slitage

750305

2020-03-19