Bruno Mathsson fåtöljer Milton
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Milton", fåtöljer, ett par, Dux, snurrbar sits klädd med svart läder, fot av förkromat stål, etikettmärkta Bruno Mathsson Made by Dux, höjd 83, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, repor
750311
2020-04-05