Bruno Mathsson fåtöljer Milton

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Milton", fåtöljer, ett par, Dux, snurrbar sits klädd med svart läder, fot av förkromat stål, etikettmärkta Bruno Mathsson Made by Dux, höjd 83, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, repor

750311

2020-04-05