Edition Luxe Piero Fornasetti Tekopp med fat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERO FORNASETTI, tekopp med fat, modell "Sol et Luna", formgiven av Richard Ginoir på 1950-talet, undersidigt stämpelmärkt

Förgyllning med slitage.

750325

2020-03-29