Edition Luxe Piero Fornasetti Tekopp med fat
Vollendet
2020-03-29
750325
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
PIERO FORNASETTI, tekopp med fat, modell "Sol et Luna", formgiven av Richard Ginoir på 1950-talet, undersidigt stämpelmärkt
Förgyllning med slitage.