Te/ Chockladservis 18 delar porslin Bing & Gröndal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TE/ CHOCKLADSERVIS, 18 delar, porslin, Bing & gröndal, glaserat benvitt gods med förgylld dekor, bestående av 5 st koppar nr. 486, 7st fat nr. 786 samt 6 st assietter nr 616
Förgyllning med slitage.
750326
2020-03-22