Te/ Chockladservis 18 delar porslin Bing & Gröndal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TE/ CHOCKLADSERVIS, 18 delar, porslin, Bing & gröndal, glaserat benvitt gods med förgylld dekor, bestående av 5 st koppar nr. 486, 7st fat nr. 786 samt 6 st assietter nr 616

Förgyllning med slitage.

750326

2020-03-22