Bokgömma

Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma
Bokgömma

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKGÖMMA, 18/1900-tal, innehållande 2 karaffer med propp samt 5 glas, förgylld dekor, höjd ca 15, 20x13 cm

Slitage

750328

2020-03-16