Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANTE THOMSON, kaffekanna, silver, senempire, dekor med vindruvsklasar, stämplad Thomson & Co Stockholm 1858, höjd 19 cm, vikt 520 g
Ranglig handtag, mindre bucklor
750334
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här