Kaffekanna silver Svante Thomson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE THOMSON, kaffekanna, silver, senempire, dekor med vindruvsklasar, stämplad Thomson & Co Stockholm 1858, höjd 19 cm, vikt 520 g

Ranglig handtag, mindre bucklor

750334

2020-03-18