Tranquebar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALUMINIA och ROYAL COPEHAGEN, 31 dlr, matservis och kaffeservis, "Tranquebar", bestående av: 7 mattallrikar, 5+1 tallrikar, 5 djupa, 7 tekoppar med 6 fat (olika storlekar), 4 assietter, sockerkskål, salt- och pepparströare
Bruksslitage, mattallrikar: missfärgade, smärre nagg, tekoppar: krackeleringar
750346
2020-03-17