Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANDERS HJULSTRÖM, bägare, silver, stämplad Köping 1810, graverad dekor, godronerad fotring, höjd 13 cm, vikt 94 g
Ägarmonogram, bucklor
750350
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här