Bägare silver Anders Hjulström
Valmis
2020-03-18
750350
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ANDERS HJULSTRÖM, bägare, silver, stämplad Köping 1810, graverad dekor, godronerad fotring, höjd 13 cm, vikt 94 g
Ägarmonogram, bucklor