Bägare silver Anders Hjulström

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDERS HJULSTRÖM, bägare, silver, stämplad Köping 1810, graverad dekor, godronerad fotring, höjd 13 cm, vikt 94 g

Ägarmonogram, bucklor

750350

2020-03-18