Vicke Lindstrand vas Orrefors 1939
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors 1939, optikblåst på klar fotklack, graverad dekor av segelfartyg, signerad Orrefors Lindstrand 1462 A4 LB (gravör Liss Bergqvist), höjd 27, diameter 18 cm
Repor under fotklacken
750352
2020-04-05