Spritgömma

Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma
Spritgömma

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPRITGÖMMA, 1900-talets första hälft, i form av vikt, s ka kettlebell, svartlackerad plåt, utsida med spår av märkning "50 kg", inredning med servis bestående av karaff med propp samt 6 glas, höjd ca 20 cm, nyckel medföljer

Ytslitage

750362

2020-03-16