Spritgömma
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPRITGÖMMA, 1900-talets första hälft, i form av vikt, s ka kettlebell, svartlackerad plåt, utsida med spår av märkning "50 kg", inredning med servis bestående av karaff med propp samt 6 glas, höjd ca 20 cm, nyckel medföljer
Ytslitage
750362
2020-03-16