Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgårdslandskap i skymningsljus, signerad G. Kallstenius, olja på duk, 72x150 cm
Nedtill något buktande duk. Smärre ramskador.
750364
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här