Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Le valeureux petit soldat" ur H.C. Andersen´s sagor, signerad Theo Tobiasse, numrerad 117/350, färglitografi, ca 49x65 cm

750373

2020-03-22