Eva Englund Graalvas Orrefors

Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors
Eva Englund Graalvas Orrefors

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVA ENGLUND, vas, Orrefors 1978, Graal, dekor av slingor i brunt mot ljusgrön fond, signerad ORREFORS Graal Nr 2428-78 Eva Englund, höjd 16 cm

Obetydligt slitage

750378

2020-04-05