Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EVA ENGLUND, vas, Orrefors 1978, Graal, dekor av slingor i brunt mot ljusgrön fond, signerad ORREFORS Graal Nr 2428-78 Eva Englund, höjd 16 cm
Obetydligt slitage
750378
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här