Bengt Göran Karlsson, färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT GÖRAN KARLSSON, färglitografi, signerad samt nr 44 / 50, arkmått ca 38 x 55 cm

750381

2020-03-22