Gunilla Mann färglitografi

Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Piraten Kivik", signerad Gunilla Mann, numrerad 170/240, färglitografi, bildmått ca 36x54 cm

750387

2020-03-22