Vicke Lindstrand vas Kosta

Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta
Vicke Lindstrand vas Kosta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta 1960-tal, underfång i blått, signerad Kosta LH 1828, höjd 26,5 cm

Svag kalkrand upptill

750393

2020-04-05