Rune Rydelius skulptur

Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur
Rune Rydelius skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

RUNE RYDELIUS (född 1946): Svävande gestalt, patinerad konstmassa på sockel av trä, signerad R.Rydelius, längd ca 56 cm

Smärre slitage

750399

2020-03-16