Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
RUNE RYDELIUS (född 1946): Svävande gestalt, patinerad konstmassa på sockel av trä, signerad R.Rydelius, längd ca 56 cm
Smärre slitage
750399
2020-03-16