Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KJELL ENGMAN, vas, Kosta Boda 1990-tal, underfång i lila med dekor av linjer, grön nod, signerad Kosta Boda K. Engman 49333, höjd 27 cm
750403
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här