Vas Kjell Engman Kosta Boda

Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda
Vas Kjell Engman Kosta Boda

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KJELL ENGMAN, vas, Kosta Boda 1990-tal, underfång i lila med dekor av linjer, grön nod, signerad Kosta Boda K. Engman 49333, höjd 27 cm

750403

2020-04-05