Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i olika träslag bl.a. riopalisander, beslag och listverk av mässing, tre lådor, skiva av marmor, höjd ca 82, 95x21 cm
Smärre slitage, synlig/ytlig repa på skiva
750407
2020-03-19