Carl Wilhelm Jaensson

Carl Wilhelm Jaensson
Carl Wilhelm Jaensson
Carl Wilhelm Jaensson
Carl Wilhelm Jaensson
Carl Wilhelm Jaensson
Carl Wilhelm Jaensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL WILHELM JAENSSON (1853-1931): Landskapsbild med stuga och kvinna, signerad CW Jaensson, olja på duk, ca 28x37 cm

750421

2020-03-16