Nain silkeinslag ca 382x263

Nain silkeinslag ca 382x263
Nain silkeinslag ca 382x263
Nain silkeinslag ca 382x263
Nain silkeinslag ca 382x263
Nain silkeinslag ca 382x263
Nain silkeinslag ca 382x263

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ORIENTMATTA, Nain, semiantik, med silkeinslag, sk "6LA" (ca 700 000 knutar/m2), signerad Habibian, ca 382x263 cm

Obetydligt slitage

750427

2020-03-22