Salt- och pepparkar och dosa silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALT- OCH PEPPARKAR, DOSA, 3 dlr., silver, Österrike-Ungern och England, 18/1900-tal, höjd ca 10, längd 8 cm

Dosan med skada, karen med stötskador

750433

2020-03-20