Skål fajans

Skål fajans
Skål fajans
Skål fajans
Skål fajans
Skål fajans
Skål fajans

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, 1700-tal, sannolikt Frankrike, floral dekor, fajans, höjd ca 4, längd 9 cm

Nagg och slitage

750496

2020-03-19