Utensilier i pärlemor

Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor
Utensilier i pärlemor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UTENSILIER (3) i pärlemor, 1800-talets slut, i form av sax, sigillstamp samt sax, längd mellan ca 8-15 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

750498

2020-03-19