Bord IKEA lövet
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950-tal, "Lövet", Gillis Lundgren för IKEA, fanérad i jakaranda, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm
CITES-intyg medföljer
Enstaka mindre fanerskada
750508
2020-03-28