Bord IKEA lövet

Bord  IKEA lövet
Bord  IKEA lövet
Bord  IKEA lövet
Bord  IKEA lövet
Bord  IKEA lövet
Bord  IKEA lövet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, "Lövet", Gillis Lundgren för IKEA, fanérad i jakaranda, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm

CITES-intyg medföljer

Enstaka mindre fanerskada

750508

2020-03-28