Fåtölj Stanford av Folke Ohlsson
Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj m. pall "Stanford", DUX, formgiven 1960, stomme i teak, klädd i röd/gul textil, rygghöjd ca 93, bredd ca 79 cm
Senare band till nackkudde, smärre slitage, smärre kanstött / repor förekommer
750509
2020-03-20