Harald Hedelo stop

Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop
Harald  Hedelo stop

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD HEDELO, stop, skuret och bemålat trä, 1900-talets första hälft, dekor av figurscener, lock, höjd ca 38 cm.

Instabil, lagad, sprickor, slitage

750511

2020-03-22