Symaskin Singer 1800-tal

Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal
Symaskin Singer 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SYMASKIN, 1800-talets fjärde kvartal, Singer, svartmålat gjutjärn, dekor i guld, fötter i form av lejontassar, vevens knopp i porslin, ca 27x37x25 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, smärre färgbortfall

750513

Päivämäärä:

2020-04-26