Symaskin Singer 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SYMASKIN, 1800-talets fjärde kvartal, Singer, svartmålat gjutjärn, dekor i guld, fötter i form av lejontassar, vevens knopp i porslin, ca 27x37x25 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, smärre färgbortfall
750513
Päivämäärä:
2020-04-26