Wilhelm Kåge kryddhylla
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, (18) kryddhylla, 14 burkar, flintgods med underglasyrblått, Gustavsberg, med följer 4 större kryddkärl, höjd ca 38, samt 55x14 cm
En burk med hörnlagning, nagg förekommer, slitage
750518
2020-03-19